Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Byków k/ Wrocławia (tylko 15km od centrum miasta)

Zakres obowiązków:

  • Aktywny wpływ na realizację planów sprzedaży,
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów firmy,
  • Udzielanie porad technicznych klientom,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych,
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami spółki.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Znajomość technik sprzedaży i prezentacji oferowanego asortymentu,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość zatrudnienia na zasadach działalności gospodarczej,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę na w/w stanowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Owocowe czwartki
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na adres: praca@hewea.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).