Pompy Salami – najmniejsze na rynku

Wprowadziliśmy do oferty nowe pompy i silniki Salami w obudowie żeliwnej serii PG330 i PG331. Urządzenia przeznaczone są do pojazdów użytkowych, maszyn do robót ziemnych, wózków widłowych i maszyn rolniczych. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami pracy oraz długą żywotnością nawet przy wysokiej temperaturze i niskiej lepkości medium roboczego. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk ślizgowych oraz wykonaniu z materiałów doskonałej jakości.
Urządzenia z serii PG330 i PG331 są jednymi z bardziej kompaktowych pomp o zazębieniu zewnętrznym. Seria PG331 została wyposażona dodatkowo w cienką tylną pokrywę oraz zestaw otworów i przyłączy do podłączania drugiej sekcji. Połączenie nie wymaga kołnierza łączącego. Dzięki tej konstrukcji pompa Salami staje się zdecydowanie najmniejszą pompą dwusekcyjną na rynku.
Standardowo silniki i pompy zębate dostępne są w konfiguracji od 1 do 4 sekcji o objętości roboczej od 23 cm¬3/obr. do 80 cm¬3/obr. , w wersjach z kołnierzem europejskim lub wykonanym według SAE B, SAE C, DIN-ISO 14 również ze wzmocnionym łożyskiem. Pompy mogą być wyposażone w zawór bezpieczeństwa lub zawór priorytetowy z sygnałem sterującym LS.