NOWOŚĆ – przekładnie planetarne Brevini seria E

W naszej ofercie pojawiła się nowa linia przekładni planetarnych. Seria E została stworzona do zastosowań przemysłowych ze średnim zapotrzebowaniem na moc i moment obrotowy.  Przekładnie są wyjątkowo trwałe – zwiększono wytrzymałość łożysk, przekładni i jarzma. Zastosowano materiały o najwyższej możliwej odporności na temperaturę i zużycie mechaniczne. Idealne zazębienie przekładni zapewnia cichą pracę urządzenia, podnosi jej wydajność i redukuje wibracje.

Seria E składa się z przekładni w dziewięciu rozmiarach, o nominalnym momencie obrotowym od 1200 Nm do 26 000 Nm, dostępnych w wykonaniu liniowym oraz kątowym, z czterema stopniami, które można zwiększyć do sześciu na życzenie klienta. Przełożenia mają zakres od 1:3 do 1:3000 i więcej. Modułowa budowa przekładni pozwala łączyć je z silnikami elektrycznymi i hydraulicznymi poprzez różne rodzaje kołnierzy i sprzęgieł. Dostępne są też różne wersje hamulców oraz szeroka gama akcesoriów.

Cała seria jest kompatybilna nie tylko z innymi produktami Brevini, ale też z urządzeniami innych marek popularnych na rynku.