HEWEA jest wyłącznym dystrybutorem nośników osprzętu firmy Rasco MUVO na terenie Polski. Przez minionych kilka lat pojazdy Rasco były sprzedawane pod nazwą Holder, obecnie znów występują pod własną marką. 

Nośniki osprzętu Rasco zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wszechstronności zastosowań. Dzięki bardzo mocnemu silnikowi i szerokiej gamie wymiennego osprzętu można je wykorzystywać przez cały rok np. jako kosiarki, urządzenia do pielęgnacji zieleni, zamiatarki, maszyny myjące, odśnieżarki. Rasco MUVO to jeden z najczęściej wykorzystywanych wielofunkcyjnych pojazdów w firmach komunalnych i porządkowych. Można go zobaczyć na ulicach dużych miast, takich jak Paryż, Berlin i Kopenhaga, na lotniskach w Monachium i Stambule oraz w wielu innych lokalizacjach.

Rasco bardzo starannie dobiera renomowanych wykonawców osprzętu. Wszystkie elementy, zarówno pojazdu jak i osprzętu, są ze sobą idealnie kompatybilne. Dzięki autorskim rozwiązaniom wielofunkcyjne pojazdy Muvo wykonują swoje liczne zadania równie dobrze, jak pojazdy dedykowane do pojedynczych prac.