Można zamówić samą usługę montażu, ale prowadzimy także sprzedaż układów hydraulicznych. Dostarczamy komplety do różnych zastosowań mobilnych: wszystkich modeli ciągników siodłowych, wywrotek, traktorów. W ofercie mamy pełną gamę komponentów, z których dobieramy odpowiednie do danego zastosowania. Wszystkie produkty sprowadzamy od renomowanych dostawców. Prowadzimy też sprzedaż poszczególnych elementów jako części zamiennych.

OFERUJEMY:

ZBIORNIKI OLEJU – w wersji zakabinowej, bocznej oraz montowanej w ramie, o zróżnicowanych pojemnościach, wykonanych z aluminium lub stali.

POMPY – dostępne w wersjach tłoczkowej i zębatej. Dla pomp zębatych zakres wielkości obejmuje 15-150 cm3 /obr., a tłoczkowych 14-100 cm3/obr.

PRZYSTAWKI ODBIORU MOCY – wybór przystawek do wszystkich zastosowań: o różnym przełożeniu własnym i różnym momencie obrotowym.

PRZEWODY i ZŁĄCZA – węże hydrauliczne wykonane z mieszanki gumy syntetycznej, wzmacniane oplotem z drutu stalowego. W ofercie także akcesoria do węży oraz kilkaset wariantów zakuć oraz elementów złącznych.

STEROWNIKI – w ofercie pneumatyczny sterownik do wywrotu, z blokadą góra/dół oraz automatycznym wyłączaniem przystawki przy opuszczaniu. Drugi dostępny model to uniwersalny sterownik pneumatyczny do sterowania jedną funkcją,