Praca

Jesteśmy firmą z 30-letnią historią i ugruntowaną pozycją na rynku. Jako wyłączny importer sprowadzamy produkty wielu renomowanych światowych producentów. Jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców ciężkich żurawi hydraulicznych, siłowników hydraulicznych i urządzeń hakowych, a także liderem sprzedaży elementów nadwozi.

Wychodzimy z założenia, że sukces firmy tworzą właściwi ludzie. Poszukujemy pracowników odpowiedzialnych i doświadczonych. Cenimy też inicjatywę, otwartość i własne pomysły. Dla osób o takich cechach zawsze znajdzie się u nas miejsce.
Naszym pracownikom zapewniamy przede wszystkim stabilność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe, a także możliwości rozwoju zawodowego, dużą samodzielność na stanowisku oraz koleżeńskie relacje i równowagę praca-życie prywatne.

Chcesz pracować w firmie prężnej, rozpoznawalnej, premiującej wyniki? Zgłoś się do nas!

Aktualne oferty

© Copyright - Hewea Mariusz Nowak

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Administratora Danych Osobowych HEWEA Sp. z o.o. Byków ul. Przemysłowa 1 55-095 Mirków w celach przesyłania nowości produktowych/usługowych w formie Newsletter.